Urlop z partnerem czy z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi wariaccy oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu czy też analogicznych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To również całe bezlik olśniewającego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże niekiedy defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco klarowne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o doskonale gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.